Gelişim Liginde Bu Hafta (07-08 KASIM 2015)

U-14 Sarıyer – Sakaryaspor A.Ş. Tarih: 07.11.2015 Saat: 12:00 Stad: Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası-İSTANBUL U-15 Sarıyer – Sakaryaspor A.Ş. Tarih: 07.11.2015 Saat: 14:00 Stad: Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası-İSTANBUL   U-16 Sakaryaspor A.Ş.- Sarıyer Tarih: 08.11.2015 Saat: 12:00 Stad: Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri-SAKARYA   U-17 Gölcükspor – Sakaryaspor A.Ş. Tarih: 08.11.2015 Saat: 14:00 Stad: Değirmendere Atatürk Stadı – KOCAELİ U-19 Düzcespor – Sakaryaspor A.Ş. Tarih: 08.11.2015 Saat: 16:00 Stad: Nurettin

Haberin Devamı İçin TIKLAYINIZ… →

Gelişim Liginde Haftanın Sonuçları

  U14 Sakaryaspor A.Ş.-Yeşil Bursa A.Ş. (2-2) Goller: Yunus Emre ALAGÖZ, Gülhan ÜREYEN   U15 Sakaryaspor A.Ş.-Yeşil Bursa A.Ş. (2-0) Goller: Emir Miray KÖKSAL, M.Umut ÖZTÜRK   U16 Yeşil Bursa A.Ş.-Sakaryaspor A.Ş. (2-1) Gol: Furkan ÖZTÜRK   U17 Sakaryaspor A.Ş.-İnegölspor (0-0)   U19 Sakaryaspor A.Ş.-Gölcükspor (3-1) Goller: İbrahim Can KÖSE(2), Ertuğrum Emre DÜZLÜ  

GELİŞİM LİGİNDE HAFTANIN SONUÇLARI

U14 Bursa Niülüferspor A.Ş. – Sakaryaspor A.Ş. (0-1) Gol: Furkan KAYMAKÇI   U15 Bursa Niülüferspor A.Ş. – Sakaryaspor A.Ş. (3-3) Goller: Ömer Faruk TEMELLİOĞLU,Mehmet Ali AKKOYUN,Emir Miray KÖKSAL   U16  Sakaryaspor A.Ş. – Bursa Niülüferspor A.Ş. (1-1) Gol: Mertcan DURALI   U17  Kocaeli Birlikspor – Sakaryaspor A.Ş. (2-3) Goller: Abdulkadir KURTULUŞ,Samet ÇAĞALTAY,Ahmet Can ŞEN   U19  Kocaeli

Haberin Devamı İçin TIKLAYINIZ… →

GELİŞİM LİGİNDE HAFTA SONU PROGRAMI (24-25 EKİM 2015)

U-14 Bursa Nilüferspor A.Ş. – Sakaryaspor A.Ş. Tarih: 24.10.2015 Saat: 12:00 Stad: Panayır Spor Tesisleri Osmangazi /BURSA   U-15 Bursa Nilüferspor A.Ş. – Sakaryaspor A.Ş. Tarih: 24.10.2015 Saat: 14:00 Stad: Panayır Spor Tesisleri Osmangazi /BURSA   U-16 Sakaryaspor A.Ş. – Bursa Nilüferspor A.Ş. Tarih: 25.10.2015 Saat: 12:00 Stad: Ekrem Karaberberoğlu Altaypı Tesisleri Serdivan / SAKARYA   U-17 Kocaeli

Haberin Devamı İçin TIKLAYINIZ… →

GELİŞİM LİGİNDE ERTELEME MÜSABAKALARI (21 EKİM 2015)

  U-16 Sakaryaspor A.Ş. – Fatih Karagümrük A.Ş. Tarih: 21.10.2015 Saat: 12:00 Stad: Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri Serdivan / SAKARYA U-17 Sakaryaspor A.Ş. – Yeşil Bursa A.Ş. 21.10.2015 Saat: 14:00 Stad: Ekrem Karaberberoğlu Altyapı Tesisleri Serdivan / SAKARYA       U-19 MKE Ankaragücü – Sakaryaspor A.Ş. 21.10.2015 Saat: 14:00 Stad: Altındağ Belediye Örmek Spor Tesisleri –

Haberin Devamı İçin TIKLAYINIZ… →

Gelişim Liginde Haftanın Sonuçları

Sakaryaspor A.Ş. – Darıca Gençlerbirliği (U14) 3-1 Goller: Yusuf Sarohan,Yunus Emre Alagöz,Furkan Kaymakçı Sakaryaspor A.Ş. – Darıca Gençlerbirliği (U15) 4-0 Goller: Mehmet Ali Akkoyun,Umut Öztürk,Ömer Faruk Baylan, Oğuzhan Güve Darıca Gençlerbirliği – Sakaryaspor A.Ş. (U16) 1-0 Sakaryaspor A.Ş. – Konya Anadolu Selçukspor (U19) 3-1 Goller: Erol Savtekin (2), K.K.    

U16 Milli Takım Aday Kadrosu Açıklandı

U16 Milli Takımımızın, 20 ve 22 Ekim 2015’te deplasmanda İtalya ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu açıklandı. Aday kadroya davet edilen oyuncular 16 Ekim 2015 Cuma günü saat 12.00’de TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak. Sakaryaspor A.Ş. U16 takımımızda oynayan Bahadır Abdulkadir YAĞIZ’da aday kadroda yer aldı. U16 Milli Takım

Haberin Devamı İçin TIKLAYINIZ… →